Pendik aylık oda kiralama fiyatları ne kadar diye merak mı ediyorsunuz? Aylık odaya mı ihtiyacınız var, Pansiyon fiyatına otelde kalmak istermisiniz?

İstanbul Pendikte Aylık Oda Kiralama

Pendik aylık oda kiralama ücreti hakkında gerekli bilgileri bu yazımızdan okuyarak öğrenebilir sormak istediğiniz soru için bizi iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Otel Deniz Pendik olarak 1980 ‘den bugüne İstanbul Pendik’ te konaklama hizmeti vermekteyiz. Otelimiz 43 Oda 60 Yataktan oluşmaktadır. Otelimizde 7/24 Resepsiyon ve Uyandırma Hizmeti vermekteyiz.

Otel Deniz 2 kişilik Oda Fiyatı
Otel Deniz 2 kişilik Oda

Otelimiz şehir oteli konseptinde olup kahvaltı hizmetimiz bulunmamaktadır. Otelimize giriş saati için her hangi bir zaman dilimimiz bulunmamaktadır.

Boş Oda ve Doluluk oranına göre herhangi bir saat diliminde otelimize giriş yapabilirsiniz. Odadan ayrılış saatimiz 12:00 dir.

Temizlik saatlerimiz sabah 09:00 ile 17:00 arasında olduğu için 12:00 ‘dan önce odanın boşaltılması yada konaklama süresi devamı için resepsiyon servisimizle görüşülmesi gerekmektedir.

Odalarımız günde 1 kez satılmaktadır. Satılan oda temizlenip aynı gün içerisinde tekrar satılmadığı için çıkış saati bizim için son derece önemlidir.

Otel Deniz İç Görsel
Otel Deniz İç Görsel

Müşterilerimizin çoğunluğu Pendik Marmara Eğitim Araştırma Hastanesine tedaviye gelen hasta ve hasta yakınları, Tuzla Harp Okuluna sınav için gelen askeri personel, DFDS Pendik Limanı, Ro-Ro Pendik Limanı yolcuları, Pendik Tersaneler ve Tuzla Tersane bölgesinde çalışan firma personelleri, Organize Sanayi Bölgesinde hizmet vermekte olan firmalar ve seyahat için Sabiha Gökçen Havalimanı ‘nı kullanan misafirlerden oluşmaktadır.

Otel Deniz Pendik Lobi
Otel Deniz Pendik Lobi

İstanbul’da ev kiralamak zor ve oldukça masraflıdır.

Şu günlerde Pendik bölgesinde kiralık ev bulmak çok zorlaştı. Yeni yapılan yapıların hepsinde evlerin bir çoğu satılık. Kiralık ev bulmak oldukça zor. Ev tuttunuz diyelim ..

Kirasını ödediniz, 1 kira bedeli depozito ödemeniz gerekiyor. Daha sonrasında Elektrik ‘i açtırmanız için abonelik ücreti ödemeniz gerekiyor. Su ve Doğalgaz için de aynı şekilde işlem yapmanız ve belirli bir bağlantı ücreti ve güvence bedeli ödemeniz gerekiyor. İşte tam bu noktada Otel Deniz Pendik sizlere uzun vadede konaklama hizmeti sunarak sizleri bu masraflardan kurtarıyor.

Deniz Otel ‘de tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik talep olması durumunda 4 kişilik odamız mevcut bulunmaktadır.

Otelimizde günlük temizlik, havlu çarşaf değişikliği, banyo ve lavabo temizliği yapılmaktadır.

Otelimiz lokasyon olarak E-5 yakın bir konumdadır. Metro, Metrobüs, Minibüs, Marmaray, Tren istasyonu, Otobüs gibi toplu taşıma araçlarına yürüyüş mesafesindedir. Deniz Otobüsü (İDO)  ‘ya 3,11 kilometre 9 dakika, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanına ise 7 km 19 dakikalık bir mesafede bulunmaktadır, aşağıdaki haritadan ulaşım hakkında detayları görebilirsiniz.

Kaynarca Deniz Otel ‘den İDO Pendik Terminaline yol haritası

Otel Deniz Pendik ‘ten İDO Pendik terminaline toplu taşıma minibüs ile ulaşım

Pendik ido terminaline mini

Minibüs ile İDO Pendik Terminaline ulaşmak için yukarıdaki bilgileri kullanabilir, özel araç ile ulaşım için aşağıdaki haritayı inceleyebilirsiniz.

Deniz Otel Pendik ido yol haritası
Deniz Otel Pendik ido yol haritası

Otelimizden Sabiha Gökçen Havalimanına gidecek ve toplu taşıma kullanıcak misafirlerimiz için aşağıda gerekli ulaşım araçlarına ait bilgiler verilmiştir.

Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik
Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik

Gerekli bilgileri yukarıda sizlere aktarmaya çalıştık.

Soru ve Talepleriniz için bizlere info@oteldeniz.com.tr  mail adresimizden, dilerseniz  0216 354 13 51 numaralı telefon numaramızdan yada 0541 354 13 51 WhatsApp ve Cep Telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.