Pendik Otel Fiyatları ve Pansiyon Fiyatları

55 TL başlayan oda fiyatları ile Günlük, 900 TL başlayan aylık oda fiyatları ile uzun süre konaklayabilirsiniz, Pansiyon fiyatına otelde konaklama, günlük oda temizliği ve günlük havlu çarşaf değişikliği ile sizleri kendi evinizde hissettiriyoruz.

Sabiha Gökçen Otelleri

Otelimiz Anadolu Yakası İstanbul Sabiha Gökçen Hava Limanına 7 km uzaklıkta yer almaktadır. Sabiha Gökçenden yolculuk edecek yada Sabiha Gökçen Hava limanına inecek olan yolcuları otelimizde misafir etmekteyiz.

Sabiha Gökçen Hava Limanına yakın oteller arasın uygun fiyata konaklayabileceğiniz. Ekonomik ve Hijyenik bir otel için bizi arayınız.

Pendik Marmara Eğitim Araştırma Hastanesine Yakın Otel

İstanbul ‘un Pendik ilçesinde yer alan Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi olacak hasta yakınları için konaklama hizmetini en uygun şekilde ve ekonomik olarak karşılayabileceğiniz yer Otel Deniz Pendik ‘tir.

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir yer olan Otel Deniz Pendik ‘te oda fiyatları ekonomiktir. Günü gününe oda temizliği, havlu ve çarşaf temizliği yapılmaktadır. 1980 ‘den günümüze İstanbul Pendik ‘te hizmet vermekte olan otelimiz, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne yürüyüş yolu uzaklığındadır.

Tuzla Tersanelere Yakın Otel,

Anadolu Yakasında Tuzla Tersane bölgesinde ve Pendik Tersane bölgesinde yer alan oteller arasında yer alan Deniz Otel Pendik sizlere ve misafirlerinize uygun fiyata konaklama fırsatı sunuyor.

Tuzla Tersane Otelleri arasında yer alan otelimizde ister firma personellerinizi, ister konuklarınızı dilediğiniz gibi gönül rahatlığı ile ağırlayabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Otelleri, Pansiyon Fiyatına Pendik Otelleri,

Pendik Pansiyonları, Pendik Otel Fiyatları Pendik Pansiyon Fiyatları

Pendik Tersane Bölgesi Otelleri ve Pansiyon Fiyatları

Otel Deniz Pendik - Pendik Otel ve Pansiyon Fiyatları
Otel Deniz Pendik – Pendik Otel ve Pansiyon Fiyatları