Otelimizde her bütçeye uygun oda yer almaktadır. Ekonomik Oda Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Deniz Otel Pendik genellikle uzun süre konaklama imkanı arayan firma personelleri, eğitimciler, yurtdışı ve yurtiçi sertifika programları için İstanbul Anadolu Yakasında ikamet etmesi gereken misafirlerce tercih edilmektedir.

Ekonomik Odalar

Otelimizdeki tüm odalarımızda günlük olarak oda temizliği, havlu çarşaf değişimi ve oda havalandırması yapılmaktadır. Temizlik yaptırmak istemeyen uzun süre kalmakta olan müşterilerimizden bile 3 günü geçmesi durumunda oda temizliği yapmak zorunda olduğumuzu bildirerek oda temizliği ve havalandırma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Otelimizde sınırlı sayıda bulunan bu oda tipinin içerik olarak diğer odalardan hiçbir farkı yoktur. Bu odalarımızın geneli cadde cepheli, bir kısmı ise havalandırma boşluğuna cephedir. Aylık ve Haftalık konaklama tercih eden misafirlerimiz ve anlaşmalı kurumlarımız genellikle bu odaları tercih etmektedir. En fazla üç kişi konaklayabilmektedir. Oda büyüklüğü ve içeriği diğer odalar ile bire bir aynı olup, tek fark Banyo – WC ve TV ‘nin ortak kullanım alanında olmasıdır.