Değerli Misafirlerimiz,

Yeni Tip Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili gelişmeleri yakından takip ettiğimiz bugünlerde çalışanlarımızın, sizlerin ve toplumun sağlığını korumak birincil önceliğimizdir. Bu sebeple aşağıda almış olduğumuz tedbirler doğrultusunda İlgili bakanlıklardan tarafımıza herhangi bir tebliğ yapılana kadar hizmete devam ediyoruz.

Bu kapsamda uygulamaya aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz.

  • Tüm ekibimize bu süreçte dikkat edilmesi gereken konularla ilgili periyodik eğitimler veriyoruz.
  • Otelimize gelen misafirlerimizi daha otelimize girmeden önce, otelimiz girişine monte ettiğimiz El Dezenfektan Otomasyonu sayesinde dezenfekte işlemi ardından otelimize giriş yapmasını sağlıyoruz. Ayrıca bu işlemi otelimize her giriş çıkışların da yapmalarının kendi sağlıkları ve toplum sağlıkları açısından önem arz ettiğini belirtiyoruz.
  • Otelimize gelen tüm misafirlerimizin otele giriş öncesinde ateşini ölçerek, hem kişinin kendi sağlığının, hem de toplum sağlığının korunmasına katkı sağlıyoruz.
  • Otelimizde çalışan tüm personelimiz, çalışma saatleri boyunca tek kullanımlık maske ve eldiven ile hizmet sunuyor, böylece misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını kontrol altında tutmuş oluyoruz.
  • Resepsiyon servisimiz her misafirimize dezenfekte ve tedbirleri hususunda her karşılamada bilgi veriyor, Dezenfekte Otomasyonu kullanımının önemini sürekli olarak hatırlatmaya özen gösteriyoruz.
  • Otelimizde yer alan ortak kullanım alanlarını uygun hava koşullarına göre sürekli havalandırıyor ve mümkün olduğunca klima kullanmamaya özen gösteriyoruz.
  • Tüm çalışma alanlarımızda ve depolarımızda hijyen kurallarını her zamankinden daha fazla özen gösteriyor ve daha titiz bir şekilde temizliyoruz.
  • Odalarımızın kapı ve camlarını açık bırakarak temiz hava dolaşımı sağlıyoruz.
  • Odalarımızı temizlik öncesi dezenfektan ilaçları ile dezenfekte ediyor, temizlik bittikten ve yeterli hava dolaşımı sağlandıktan sonra yeniden dezenfekte ederek kapatıp, arınmış bir oda haline geldikten sonra satışa sunuyoruz.

Bizler verdiğimiz hizmetin sağlıklı yürümesi adına çalışıyor ve bu süreçte sizlere de desteğiniz için teşekkür ediyoruz.

Otel Deniz Corona Virüsü Tedbir
Otel Deniz Corona Virüsü Tedbir

 

OTEL DENİZ PENDİK

YÖNETİM KURULU