VM Medical Park Pendik Hastanesi Nerede? Pendik VM Medikal Parka Nasıl Gidilir? Pendik Tıp Parkı Hastanesine yakın oteller?

VM Medical Park Pendik Hastanesi, Marmara Bölgesine bağlı Anadolu Yakası İstanbul Pendik ‘te E-5 üzerinde D100 karayolu üzerinde yer almaktadır. Uzman hekim kadrosu, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, yenilikçi tıp teknolojileri, hasta odaklı hizmet prensibi, ileri tanı ve tedavi yöntemleri VM Medical Park Pendik, 62.000 m2 kapalı alan ile 7 gün 24 saat Kadın Hastalıkları, Kardiyoloji, Beyin cerrahisi, Sinir hastalıkları, Çoçuk Hastalıkları ve bir çok sağlık dalında sağlık hizmeti sağlar. Ayrıca “MUCİZE DOKTOR” dizisi de bu hastanede çekiliyor.

VM Medical Park Pendik
VM Medical Park Pendik

Mucize Doktor  dizisi ekranı gelen yeni bölümleri ile büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Mucize Doktor dizisinin çekimlerinin yapıldığı hastahane ve Berhayat Hastanesinin nerede olduğu merak ediliyor. Peki  Berhayat Hastanesi nerede ? Mucize Doktor dizisi nerede çekiliyor?

Berhayat Hastanesi - Pendik
Berhayat Hastanesi – Pendik

MUCİZE DOKTOR NEREDE, HANGİ HASTANEDE ÇEKİLİYOR, BERHAYAT HASTANESİ NEREDE?

Dizide kullanılan ‘Berhayat Hastanesi’ diziye uyarlanmış olup, hastanenin gerçek adı farklıdır.

Mucize Doktor dizisinde kullanılan hastane, İstanbul’un Pendik ilçesinde yer alan Medical Park Hastanesinde.

Otel Deniz Pendik Kaynarca
Otel Deniz Pendik Kaynarca

Deniz Pendik Anadolu Yakasının ve VM Medikal Park Hastanelerinin En Yakın Otel

Deniz Otel Pendik ‘e komşu olan VM Medical Park Pendik Hastanesi ne yurt dışından gelen hasta ve hasta yakınlarının, tedavi amaçlı konaklama ve dinlenme için adresi içerir. Otel Deniz Pendik 43 oda 60 yatak odasında ile sizleri misafir etmekten memnuniyet duyuyor. Otelimizde misafir olduğumuzu hasta yakınları hastaneye yürüyüş ile 10 dakika ‘da taksi kullanmaktadır çünkü 5 dakika da yapılmaktadır.

Değerlendirmek için gerekli olan alanı değerlendirirsiniz. 

VM Medical Park Pendik
VM Medical Park Pendik

VM Medical Park Pendik Hastanesi Anadolu Yakası ‘nın en kolay ulaşılabilir hastanesi

Pendik Fevzi Çakmak Mahallesi’nde D-100 Karayolu’nun bulunduğu yer VM Tıp Parkı Pendik Hastanesi, gerek Tavşantepe metrosuna ve toplu taşıma duraklarına yürüme mesafelerinde yakınlık, Ese karayolu, Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik’teki İstanbul-Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı ve İDO Yalova feribotu iskelesine yakınlığı ile ilgili “Anadolu Yakası’nın yeni sağlık durağı” olmayı hedefliyor.