İstanbul Pendikte Aylık Otel 1250 TL uzun süre konaklama düşünenlere, hastane’ye tedaviye gelen hasta yakınlarına, firma çalışanlarına avantajlar için iletişime geçiniz.

1980 ‘den bugüne İstanbul Pendik’ te hizmetinizde olan otelimiz DENİZ OTEL Firmalara ve Pendik Marmara Eğitim Araştırma Hastanesinde tedavi görmekte olan hasta yakınlarına ve iş sebebi ile gurbete gelmiş çalışanlara, sektör ayırt etmeksizin, tersane bölgesinde ve sanayi bölgesindeki firma personellerine özel fiyat tarifemiz hakkında detaylı bilgi ve otelimizi yakından görmeniz için sizleri bir çay içmeye bekliyoruz.

NOT: KAMPANYAMIZ 2020 HAZİRAN – TEMMUZ – AĞUSTOS – EYLÜL aylarında geçerlidir.

İstanbul’da ev kiralamak zor olmakla beraber oldukça masraflıdır.

Ev tuttunuz diyelim .. Kirayı ödediniz, Depozito Ödediniz, Elektrik, Su, Doğalgaz için belirli bir ücret bağlantı ücreti ve güvence bedelleri gereklidir.

Konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini, ekonomik olarak karşılayacağız ve kaliteli bir hizmet verebilecek temel hedefimizdir.

Otel Deniz ; sizlere 7/24 Resepsiyon ve Uyandırma Hizmeti,Günlük Oda Temizliği,Temiz Havlu ve Çarşaf DeğişimHizmeti için. Her geçen yıl ihtiyaçlara göre kendini gösteren hizmet portföyümüzle misafirlerin en temel ihtiyaçlarının karşılanması kendiniz görev ediniyoruz. Tüm kalacaklerin memnuniyetini hedefliyor. 

Pendik Aylık Otel Fiyatları
Pendik Aylık Otel Fiyatları

Pendik Aylık Otel
Pendik Aylık Otel

Otelimizde tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik talep olması gerekmektedir 4 kişilik odamız mevcut bulunmaktadır.

Pendik Marmara Eğitim Araştırma Hastanesi ne 700 metre arasında bulunan otelimiz,  VM Medical Park Pendik Hastanesi  ‘ne 250 metre arasındadırdır.

Otelimiz Pendik Kaynarca Bölgesinde Yer almakta OLUP Sabiha Gökçen Hava Alanına 7 km uzaklığında, Ro-Ro ‘uzaklığında ya 500 metre Tuzla Harp Okuluna uzaklığında 5 km Marina ya 3 km uzaklığında bulunmaktadır.’

Tüm ulaşım araçlarına (Feribot, Gemi, Ro-Ro, Hava Alanı, Metrobüs, Metro, Marmaray) yürüyüş yolu erişimi.

24 saat sıcak su ve çay ikramı mevcuttur. Uzun vadeli konaklamalarda veya gruplar halinde konaklayacak otellerimiz. Otelimizde Pansiyon tarzında Oda Satışı mevcuttur.

Otelimizde günlük temizlik, havlu çarşaf değişikliği, banyo ve lavabo temizliği yapılmaktadır. 24 saat resepsiyon ve uyandırma servisimiz mevcuttur.

Toplu accord mutabakat ziyaretinde firma konaklamaları Için  info@oteldeniz.com.tr  önünüze tarafımıza ulaşabilir, dilerseniz  0216 354 13 51 numaralı telefon Üzerinden bizleri arayabilir dilerseniz 0541 354 13 51 WhatsApp hattımızdan Bize ulaşarak Detaylı Bilgi alabilirsiniz.

Otel Deniz Pendik , 1980 ‘den bugüne hizmetinizdeyiz.