PENDİK ‘TE AYLIK 700 TL ‘ye OTEL

PENDİK ‘TE AYLIK 700 TL ‘ye OTEL

İstanbul Pendik Bölgesinde Aylık 700 TL ‘ye OTEL ‘de konaklama fırsatı. Pendik Deniz Otel ‘de yaz boyunca Pansiyon fiyatına konaklamanız mümkün.

İstanbul Pendik Kaynarca Deniz Otel de Pansiyon Fiyatına Oda Kiralama Ne Kadar?

1980 ‘den günümüze İstanbul Pendik ‘te sizlere konaklama hizmeti sunan otelimizde 2020 yılında yaz boyunca yalnızca 700 TL ‘ye konaklamanız mümkün üstelik K.D.V ve Turizm Vergisi dahil.

Otelimiz 41 Oda 60 yataktan oluşmaktadır. Otelimizde 7/24 Resepsiyon ve Uyandırma Hizmeti bulunmaktadır. Odalarımız günlük olarak temizlenmekte olup günlük havlu ve çarşaf değişikliği yapılmaktadır.

Pansiyonlarda sizlere sunulan temizlik hizmeti haftalık olarak yapılmaktadır. Tabi bu bütün pansiyonlarda böyledir yada böyle olacaktır diyemeyiz ancak genel olarak Pansiyonlarda sunulan hizmet bu şekildedir.

40 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere 2020 yazı boyunca aylık olarak konaklama hizmetini pansiyon fiyatına sunmayı taahhüt ediyoruz.

 

Otelimizde Aylık Oda Kiralama Fiyatı Nedir?

 

Deniz Otel Pendik Aylık Oda Fiyatları verdiği Pendik aylık oda kiralama ücreti hakkında gerekli bilgileri bu yazımızdan okuyarak öğrenebilir sormak istediğiniz soru için bizi iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Otel Deniz Pendik olarak 1980 ‘den bugüne İstanbul Pendik’ te konaklama hizmeti vermekteyiz. Otelimiz 41 Oda 60 Yataktan oluşmaktadır. Otelimizde 7/24 Resepsiyon ve Uyandırma Hizmeti vermekteyiz.