İstanbul Anadolu Yakası otelleri arasında yer alan Otel Deniz Pendik ‘te hesaplı ve bütçenizi uygun bir şekilde konaklaya bilmeniz mümkün..

Anadolu Yakasında yer alan otellerde sizlere ekonomik olarak hizmet sunabilecek sayılı otel bulunmaktadır. Otel tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar arasında en başta gelen otel fiyatı ve oda temizliği ve hijyendir.

Peki Anadolu Yakası Pendik Otel Fiyatları Nedir?

Anadolu Yakası otelleri arasında yer alan oteller sizlere tüm konseptleri sunmaktadır. Anadolu Yakasında sizlere hizmet verecek oteller arasında 5 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 3 yıldızlı oteller, 2 yıldızlı oteller, 1 yıldızlı oteller, şehir otelleri, butik oteller tercihlerinize göre size sunulmaktadır.

Pendik otelleri arasında her bütçeye uygun bir şekilde oda kiralamanız mümkün. Bütçenize uygun bir otel ihtiyacınız var ise 0216 354 13 51 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir yada 0541 354 13 51 Whatsapp destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Uygun Otel Pendik
Uygun Otel Pendik

Pendik En Uygun Otel 

İstanbul Pendik ‘te en uygun otel hiç şüphesiz Pendik Deniz Oteldir. Pansiyon fiyatına temiz hijyenik bir konaklama sağlayabilmeniz mümkün. Bizi ziyaret etmeden karar vermeyin.

Pendik Marmara Eğitim Araştırma Hastanesine En Yakın Otel

T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Marmara Üniversitesi İstanbul Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi hasta yakınları Anadolu Yakası otel tercihinde Marmara Eğitim Araştırma Hastanesine en yakın konumda olan Otel Deniz Pendik ‘i tercih etmektedir.

Otel Deniz Pendik Marmara Eğitim Araştırma Hastanesine yürüyüş ile 10 dakika taksi ile yaklaşık 3 dakikadır. Tedavi süresince otelimizde konaklayabilirsiniz, otelimiz uzun süreli konaklamaya uygun oteldir.

24 saat resepsiyon hizmeti, ücretsiz (wifi) internet bağlantısı ve sıcak su bulunmaktadır. Odalarımız günlük olarak temizlenmektedir. Ayrıca günlük olarak havlu çarşaf değişimi yapılmaktadır.

Otel Deniz Pendik Kaynarca
Otel Deniz Pendik Kaynarca

Pendik Sabiha Gökçen Hava Limanına Yakın Otel

Otelimiz Anadolu Yakası İstanbul Sabiha Gökçen Hava Limanına 7 km uzaklıkta yer almaktadır. Sabiha Gökçenden yolculuk edecek yada Sabiha Gökçen Hava limanına inecek olan yolcuları otelimizde misafir etmekteyiz.

Sabiha Gökçen Hava Limanına yakın oteller arasın uygun fiyata konaklayabileceğiniz. Ekonomik ve Hijyenik bir otel için bizi arayınız.

Pendik Tersane Otelleri

Anadolu Yakasında Tuzla Tersane bölgesinde ve Pendik Tersane bölgesinde yer alan oteller arasında yer alan Deniz Otel Pendik sizlere ve misafirlerinize uygun fiyata konaklama fırsatı sunuyor.

Pendik Tersane Otelleri arasında yer alan otelimizde ister firma personellerinizi, ister konuklarınızı dilediğiniz gibi gönül rahatlığı ile ağırlayabilirsiniz.

DENİZ OTEL

Otelimiz İstanbul Pendik / Kaynarca ‘da 1980 yılında kurulmuştur.

5 kat ve 44 odadan oluşmaktadır.

1980 ‘den bu yana hizmet’te olan otelimiz de her bütçe’ye uygun odalarımız bulunmaktadır.

Otelimizin özenle dizayn edilmiş odalarında TV, banyo, ücretsiz internet bağlantısı bulunmaktadır.

İstanbul’un her yerine kolayca ulaşabileceğiniz toplu taşıma araçları ve dolmuş‘lar otelimize 2 dakikalık yürüyüş yolu uzaklığındadır.

Ayrıca 24 saat taksi bulma imkanınızda mevcuttur.

Otelimizin çevresinde Bulunan Merkezler

Hava Alanı ( İstanbul Sabiha Gökçen )
Tuzla Harp Okulu
Otoban
Tren İstasyonu ( Pendik )
Metro/Tramway ( Metrobüs )
Sahil ( Deniz )
Pendik Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Taksi Durağı
Hipermarketler, Pendorya, Neomarin, Viaport
E-5