Özel Pendik Veni Vidi Göz Merkezi Nerede? Pendik Veni Vidi Göz Merkezine yakın otel mi arıyorsunuz?

Özel Pendik Veni Vidi Hastanesi Nerededir? Otel Deniz Pendik ile Özel Veni Vidi Göz Merkezi Pendik arası mesafe ne kadardır?

Otel Deniz Pendik ‘ten Pendik Veni Vidi Göz Hastanesi yürüyerek ulaşmanız mümkün. Pendik Veni Vidi Göz Hastanesi otelimize  450 metre yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

Pendik Veni Vidi Göz Hastanesine gitmek için Otelimizin diğer cephe caddesi olan Deniz Caddesi üzerinden Küçüksu Sokak ‘a bağlanıp 50 metre sonra karşınıza çıkan alt geçitten geçmeniz yeterli olacaktır. Alt geçitten çıktıktan hemen sonra Özel Pendik Veni Vidi Göz Merkezi ‘ni karşınızda göreceksiniz.

Otel Deniz Pendik Kaynarca
Otel Deniz Pendik Kaynarca

Otelimize gelen telefonlardan aldığımız sorular doğrultusunda, sizlere yardımcı olabilmek adına internet üzerinden yapılan aramalarda Otel Deniz Pendik ile Pendik Veni Vidi Göz Hastanesi arasında ki mesafe uzaklığını ne kadar ve nasıl ulaşabileceğinizi görsel ve yazılı olarak anlatacağız.

ÖZEL VENİ VİDİ GÖZ SAĞLIĞI MERKEZİ
ÖZEL VENİ VİDİ GÖZ SAĞLIĞI MERKEZİ

Değerli misafirler Özel Pendik Veni Vidi Göz Merkezi otelimize 450 m uzaklığında ortalama 3 dakika da ulaşım sağlayabileceğiniz bir mesafede yer almaktadır. Otelimizde konaklayan ve Pendik Veni Vidi Göz Hastanesine gidecek olan misafirlerimiz aşağıda yer alan harita ile gidecekleri yeri kolaylıkla bulabilirler.Harita üzerinde Deniz Otel Pendik ile Pendik Veni Vidi Göz Hastanesi arasındaki mesafe 7 dakika olarak gösterilmektedir. Ancak resepsiyon görevlimizin yapacağı tarif ile Pendik Veni Vidi Göz Hastanesine 3 dakika da ulaşmanız mümkündür.

Özel Veni Vidi Göz Merkezi Pendik
Özel Veni Vidi Göz Merkezi Pendik