İBB Personel, İşçi Alım İlanları! İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hangi Kadrolar için Personel Alıyor, Başvuru Koşulları Neler?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Stajyer alımı ve Genel Başvurular düzeyinde 24 Şubat 2020 tarihine kadar sürecek olan ilanları kendi sitesinde yayınladı ilgili adayların bu başvuruları inceleyerek başvuruda bulunması tarafımızca duyrulur.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yayınladığı personel alım ilanlarında istediği kriterleri, İBB sözleşmeli personel alım ilanları İstanbul Büyükşehir kariyer sayfası üzerinden ilan ediliyor. Kendine özel şartları bulunan ilanlar için çeşitli kadrolar, başvuru tarihleri ile ayrı ayrı şekilde gerçekleştiriliyor. Kendinize uygun iş kadro ilanını tercih ederek başvuru yapmanızı ve başvuru tarihlerine sahip olan ilanları tercih ederek başvuruda bulunabilirsiniz. İşte İBB başvuru ilanları ve kriterleri.

İBB Kariyer sayfası iş ilanlarını görmek ve başvuru yapabilmek için TIKLAYINIZ

1. İBB Personel İlanı : Stajyer

2020 – 2021 Eğitim Öğretim dönemini kapsayan genel staj başvurusu niteliğinde düzenlenmiş bu ilanımıza yapacağınız başvurunuz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirakleri’nde tüm birimlerde Zorunlu Staj yapmak üzere değerlendirmeye alınacak ve uygun olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve güncellemeniz, zorunlu staj yapmanız gereken bölümünüze uygun alanlar konusunda size daha kolay ulaşmamızı sağlayacaktır.

Göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.

2. GENEL BAŞVURU

Genel başvuru niteliğinde düzenlenmiş bu ilanımıza yapacağınız başvurunuz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirakleri’nde oluşabilecek tüm pozisyonlarımız için değerlendirmeye alınacak ve uygun olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve güncellemeniz, tecrübelerinize ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatlarımız konusunda size daha kolay ulaşmamızı sağlayacaktır.

Göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.