Pansiyon fiyatına temiz, hijyenik ve günlük havlu ve çarşaf değişim hizmeti sunan otelimiz Otel Deniz; otelcilik hizmeti kapsamında sizlere profesyonel bir şekilde uzun süre konaklama ve aylık otel odası kiralama imkanı sunmaktayız.

Pendik, Kartal ve Tuzla bölgesinde de hizmet vermekteyiz.

İstanbul Anadolu yakasında yer alan ilçeler genelinde otel hizmetleri alabileceğiniz, profesyonel otel hizmetleri kapsamında konforlu ve hijyenik odalarda ekonomik bir şekilde konaklayabileceğiniz otellerimize sizleri bekliyoruz.

2000 TL ‘ye Aylık Otel Odası Nasıl Kiralanır?

Otelimizde bazı odalarımızı uzun süreli konaklama ihtiyacı duyan misafirlerimize sunmaktayız. Günlük oda temizliği, havlu ve çarşaf değişim ile sizleri evinizde hissettiriyoruz. Aylık 2000 TL üstelik KDV dahil.

Pendik’te Pansiyon Fiyatına Uzun Süreli Otelde Konaklama Fırsatı

Başta Pendik, Tuzla ve Kartal olmak üzere sizlere konaklama hizmeti veren ve sahip olduğu otelcilik anlayışı ile ister misafirlerinize, ister personellerinize, ister yakınlarınıza kusursuz hizmet sunan otellerde konaklamak istediğinizde oldukça ekonomik bütçeler ile konaklama imkanına sahip oluyorsunuz.

Otel Deniz Pendik Lobi
Otel Deniz Pendik Lobi

İstanbul Tuzla Otel ve Tuzla Tersane Bölgesine Yakın Otel Hizmeti

Tuzla otel olmak üzere Tuzla sınırları içerisinde merkezi konumda konaklayabilir, Tuzla içerisinde istediğiniz yere birkaç dakikalık yürüme mesafesi ile ulaşabilirsiniz. Otelimiz merkezi lokasyonlara oldukça yakın bir konumdadır.

Tuzla merkezinde yer alan otelin dışında Tuzla tersane otel ile tersanelere çok yakın konumda ve özel bir lokasyonda bulunan otelde konaklayarak tersane bölgesinde çalışan biri olarak ekonomik bir şekilde çok yakın bir konumda kalabilirsiniz.

Aylık Otel Odası kiralamadan önce Otel’imizi ziyaret etmenizi tüm odalarımızı tek tek kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Sizlere evinizdeki huzuru ve temizliği yaşatmak için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Ödemiş olduğunuz paranın hakkını vermek için çalışıyor, sizlerden gelen önerileri dikkate alıyor ve kendimizi ona göre yeniliyoruz. Otel Deniz Pendik ‘te bütçenize uyacak, ekonomik olarak sizi sarsmayacak oda kiralamanız mümkün.

Pendik Bölgesi, Kartal Bölgesi, Tuzla Bölgesinde en hesaplı ve en temiz otel hiç şüphesiz Deniz Otel Pendik ‘tir.

Çok eski yerleşim yeri olarak bilinen ve tarihte bir çok uygarlığa ev sahipliği etmiş Pendik aslında İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biridir. Pendik ilçesinin tarihi konusunda merak ettiğiniz tüm bilgileri PENDİK TARİHİ linkini tıklayarak okuyabilirsiniz.