Tag Archives: tek kişilik oda fiyatı

Aylık 10000 TL ‘ye Otel Odasında Konaklama Hizmeti

1980 ‘den günümüze İstanbul Pendik’te hizmette olan otelimizde Pansiyon fiyatına, temiz, hijyenik ve günlük havlu ve çarşaf değişim hizmeti sunan otelimiz Otel Deniz; otelcilik hizmeti kapsamında Aylık 10000 TL ‘ye Konaklama Hizmeti ile sizlere profesyonel bir şekilde uzun süre konaklama ve aylık otel odası kiralama imkanı sunmaktayız.

İstanbul Anadolu Yakası Pendikte Aylık 10000 TL ‘ye Otel Odasında konaklama fırsatı.

Pansiyon Fiyatına Aylık Otel Odasında Konaklama Fırsatı

Pendik, Kartal ve Tuzla bölgesinde de hizmet vermekte olan Otelimizde bazı odalarımızı uzun süreli konaklama ihtiyacı duyan misafirlerimize sunmaktayız. Günlük oda temizliği, havlu ve çarşaf değişim ile sizleri evinizde hissettiriyoruz. Üstelik Aylık sadece 10000 TL 

İstanbul Anadolu yakasında yer alan ilçeler genelinde otel hizmetleri alabileceğiniz, profesyonel otel hizmetleri kapsamında konforlu ve hijyenik odalarda ekonomik bir şekilde konaklayabileceğiniz otellerimize sizleri bekliyoruz.

Pansiyon Fiyatına Uzun Süreli Otelde Konaklama Fırsatı

Başta Pendik, Tuzla ve Kartal olmak üzere sizlere konaklama hizmeti veren ve sahip olduğu otelcilik anlayışı ile ister misafirlerinize, ister personellerinize, ister yakınlarınıza kusursuz hizmet sunan otellerde konaklamak istediğinizde oldukça ekonomik bütçeler ile konaklama imkanına sahip oluyorsunuz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşımı

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Pendik / Kurtköy’de, Kadıköy’e 40, Pendik’e 12, Taksim’e ise 50 km. mesafede bulunmaktadır.

Sabiha Gökçen Havalimanı TEM otoyolu bağlantısı ile ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır.

Kişisel otomobiller haricinde, belediye otobüsleri, taksi, Havaş ve Havataş servisleri, deniz otobüsü ve tren ile ulaşım olanakları mevcuttur.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na ulaşım alternatiflerini
görmek için Ulaşım Haritasını inceleyebilirsiniz.

Otelimizde tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik talep olması durumunda 4 kişilik odamız mevcut bulunmaktadır. Otelimiz Pendik Kaynarca bölgesinde yer almaktadır. Sabiha Gökçen Hava Alanına 7 km uzaklığında, Ro-Ro ‘ya 500 metre uzaklığında Tuzla Harp Okuluna 5 km uzaklığında Marina’ya 3 km uzaklığında bulunmaktadır. Tüm ulaşım araçlarına (Feribot, Gemi, Ro-Ro, Hava Alanı, Metrobüs, Metro, Marmaray) yürüyüş yolu mesafesindedir.

Pendik Marmara Eğitim Araştırma Hastanesine 700 metre uzaklığında bulunan otelimiz, VM Medical Park Pendik Hastanesi ‘ne ise 250 metre uzaklığındadır.

Otelimizde ücretsiz internet bağlantısı ve 24 saat sıcak su ve çay ikramı mevcuttur. Uzun süreli konaklamalarda yada gruplar halinde konaklayacak misafirlerimiz otelimizi gelip yakından inceleyerek karar verebilirler.

Otelimizde günlük temizlik, havlu çarşaf değişikliği, banyo ve lavabo temizliği yapılmaktadır. 24 saat resepsiyon ve uyandırma servisimiz mevcuttur.

Toplu konaklama ve firma konaklamaları için info@oteldeniz.com.tr adresinden tarafımıza ulaşabilir, dilerseniz 0216 354 13 51 numaralı telefon üzerinden bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.