Pendik’e bir hastane daha.. Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi hizmete başladı. İlçemiz Pendik’te yer alan hastane kuşağına bir üniversite hastanesi daha eklendi.  Peki Pendik Medipol Üniversitesi Hastanesi Nerede?

Sağlık sektöründe başarıya imza atmış bir hastane olan Medipol Üniversitesi Hastanesinin Pendik bölgesine açılmış olması yerinde alınan bir karar oldu.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Açıldı!

İstanbul Medipol Üniversitesi’nin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezleri arasında yer alan Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi birçok branşta sağlık hizmeti sunmak için Pendik ‘te açıldı.

Pendik Medipol Hastanesinde Hangi Bölümler Var?

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi; yoğun bakım üniteleri ve ileri teknolojiye sahip ameliyathaneleri, laboratuvarı, acil servisi ve gelişmiş tedavi üniteleriyle donatılmış odalarıyla 7 gün 24 saat sağlığınız için sizleri bekliyor.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Hasta Memnuniyeti

İleri teknoloji ile donaltmış Pendik Medipol Hastanesi hastalarına ve hasta bakıcılarına 5 yıldızlı otel konforunda bir sağlık hizmeti sunuyor.

Medipol Üniversitesi; Medipol Sağlık Grubu, 1997 yılından bu yana güçlü sağlık kadrosu, tıp teknolojisinde en ileri donanımlarıyla, tüm dallarda topluma hizmet vermektedir.
Pendik Medipol Hastanesi 7/24 Hizmet Veren Tıbbi Birimleri

  • Çocuk Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Tıbbi Görüntüleme (USG, Bilgisayarlı Tomografi, Manyatik Rezonans)

 

Pendik Medipol Hastanesi Basın-Yayın Ofisi

Üniversitenin iç ve dış iletişim faaliyetlerinden sorumlu birim olan Basın-Yayın Ofisi; kurumsal sosyal medya hesaplarının içerik ve reklam yönetimi, kurumsal web sitesi medipol.edu.tr’deki haber ve yayınların takibi ile web-sosyal medya videolarının hazırlanması süreçlerini yönetir.

Süreli yayınlar olan dergiler ile süresiz yayınlar arasından kitap, kitapçık ve broşür çalışmaları Basın-Yayın Ofisi tarafından hazırlanır. Bu yayınların stok, satış ve dağıtım süreçleri de Ofis tarafından yürütülür.

Medya ile paylaşılacak davet ve haber bültenlerinin hazırlanması, paylaşılması ve medya takibinin de aralarında olduğu medya ilişkileri faaliyetleri de Basın-Yayın Ofisi tarafından gerçekleştirilir.

Üniversitenin kurumsal imaj ve itibarına yönelik faaliyetlerine katkı sunulan Basın-Yayın Ofisi’nde lider ve kriz iletişimi ile personel motivasyonuna dönük iletişim çalışmalarına da destek olunur.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi – Otel Deniz Pendik Yol Tarifi

Otelimiz Deniz Otel ‘den Medipol Üniversitesi Hastanesi Pendik’e ulaşım çok kolaydır. Aşağıdaki güzergah haritasını inceleyerek aradaki mesafeyi göz hesabı kestirebilirsiniz.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi
Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi