Tag Archives: pendik ekonomik otel

Otelimizde yer alan Standart Odalarımızda misafirlerinizi, çalışanlarınızı gönül rahatlığı ile uzun süreli konaklatabilirsiniz.

Standart Odalarımızın Ekonomik Odalar’dan farkı Banyo – TV ve WC ‘nin oda içersinde yer almasıdır.Bütçe sarsmayan uzun vadeli konaklama gerektiren durumlarda size ve bütçenize zarar vermeyecek şekilde konaklama ihtiyacınızı giderebileceğiniz bir oda tipidir. Bu odalarda size özel bir yatak hizmeti sunulmaktadır. 

Lokasyon çevremizde bir çok işveren personel konaklamalarında Deniz Otel ‘i tercih etmektedir.

Otelimizde günlük olarak ODA TEMİZLİĞİ, ÇARSAF ve HAVLU değişimi yapılmaktadır. Otelimizde merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır. Kış aylarında üşümek gibi bir kuşkunuz olmasın, aksine kış aylarında yaz sıcağı yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

Otelimizde yer alan Ekonomik Odalarımızda misafirlerinizi, çalışanlarınızı gönül rahatlığı uzun süreli konaklatabilirsiniz.

Ekonomik Oda tarifesi bütçe sarsmayan uzun vadeli konaklama gerektiren durumlarda size ve bütçenize zarar vermeyecek şekilde konaklama ihtiyacınızı giderebileceğiniz bir oda tipidir. Bu odalarda size özel bir yatak hizmeti sunulmaktadır. Televizyon, Banyo ve WC ortak kullanım alanında bulunmaktadır.

Lokasyon çevremizde bir çok işveren personel konaklamalarında Deniz Otel ‘i tercih etmektedir.

Otelimizde günlük olarak ODA TEMİZLİĞİ, ÇARSAF ve HAVLU değişimi yapılmaktadır. Otelimizde merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır. Kış aylarında üşümek gibi bir kuşkunuz olmasın, aksine kış aylarında yaz sıcağı yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

Otel Deniz Pendik ‘te tüm yaz boyunca Oda Fiyatları 40 TL ve 50 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir. Kampanya 01 Kasım 2019 tarihinde sona erecektir.

Otelimizde sadece konaklama hizmeti verilmektedir.

Kahvaltı Servisimiz bulunmamaktadır.