Pendik Kaynarca ‘da otel fiyatına pansiyonda konaklama fırsatı. Pendik Kaynarca da Pansiyon Fiyatları nedir, Pendik Kaynarca otel fiyatları nelerdir? tüm sorularınıza bu yazımızda çözüm bulabileceksiniz.

Otelde konaklayanlar ve otel hizmeti almak isteyenler için çok önemli kriterler olan temizlik, hijyen, konfor, ekonomik fiyat kriterlerini karşılayan, merkezi lokasyonuyla her yere kolayca ulaşmanızı imkan sağlayan bir otelde pansiyon fiyatına konaklamak istermisiniz?

Pendik Kaynarca da Pansiyon Fiyatına Otelde Konaklama

Pendik Kaynarca bölgesinde pansiyon arayan, uzun süre konaklamak isteyen misafirlere ev sahipliği yapan otelimiz. İstanbul Pendik’in Kaynarca Mahallesinde yer almaktadır.

Pansiyon denildiğinde insanların aklına önce uzun süreli konaklama gelmektedir. Uzun süre konaklamakta olduğunuz bir pansiyonda temizlik ve  hijyen kurallarına önem veriyorsunuz. Peki pansiyon fiyatına otelde konaklamaya ne dersiniz.

Pendik pansiyon fiyatlarına göz attığınızda alacağınız fiyatlar arasında bütçenize uyan tarifeyi değerlendirmeden önce mutlaka ve mutlaka Otel Deniz Pendik ‘i ziyaret ederek aylık oda kiralama fiyatlarını gözden geçirmenizi öneririz.

Otelimizde günlük olarak oda temizliği ve havlu çarşaf değişikliği yapılmaktadır.

Pendik tersane otel ve pansiyon hizmeti sunan otelimiz, tersane bölgesinde yakınlığıyla da sizlere avantaj sağlıyor.  DFDS Pendik Limanı, Pendik Ro-Ro ve Tuzla tersane bölgesi dışında tuzla merkezine yakın olarak kalabileceğimiz özel lokasyonlara sahip otelle ile sizlere hizmet veren, Pendik otel hizmeti ile Tuzla ilçe sınırları içerisinde konaklamamıza imkan sağlayan otel aynı zamanda ekonomik olarak sizlere avantaj sağlıyor.

İSTANBUL-PENDİK

U.N. RO-RO PENDİK LİMANI

DFDS’ye ait 530 TIR’ın birbirini engellemeksizin park edebileceği Pendik Ro-Ro Limanı, Başbakan R.Tayyip Erdoğan’ın yanı sıra Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan ve Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ile çok sayıda davetlinin de katıldığı bir törenle 29 Nisan 2006 günü hizmete açılmıştır.

“Hızlı Ro-Ro Projesi” çerçevesinde 100.000 m² arazi üzerine kurulan Pendik Ro-Ro Limanı sayesinde taşımacılar, Haydarpaşa’ya göre her bir seferde 3 saatlik zaman kazandı. Ayrıca İçerenköy-Harem arasındaki TIR trafiği de ortadan kaldırıldı.

Pendik Ro-Ro Limanı’nda ülkemizin önemli sorunlarından biri olan insan kaçakçılığını çözmek için de yatırımlar yapıldı. Kurulan Gamma-Ray, araç içi kontrol sistemi sayesinde insan kaçakçılığına karşı etkili önlem alındı.

09 Eylül 2006 tarihinden itibaren de gemilerimize binerek yurt dışına “Türk İhraç Malı” taşıyan nakliyecilerimizin araçlarına Liman içindeki Akaryakıt istasyonumuzdan ÖTV’ siz ve KDV’siz motorin verilmeye başlandı.

Limanımız ISPS kod kapsamında Denizcilik Müsteşarlığı tarafından sertifikalandırılmış, yüksek standardı olan örnek limanlardan biridir. Limanın iki yanaşma rıhtımı ve iki rampası mevcuttur. Liman girişindeki binalarda acente, gümrük, lokanta ve market bulunmaktadır. DFDS Pendik Limanı’nın işletmeciliğini DFDS yapmaktadır.

Uluslararası kabul görmüş kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği politikalarını benimseyen şirketimiz, 17-18 Mart 2016 tarihlerin Rina belgelendirme kuruluşu tarafından gerçekleştirilen denetim sonucu; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine ek olarak, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgelerini almaya hak kazanmıştır.

Kaynarca Otel ve Pansiyon Fiyatları

Günlük olarak temizlenen özel tasarımlı odalarının yanı sıra hijyenik koşullarda ve modern otelcilik konsepti ile sizlere hizmet veren, özellikle Pendikte pansiyon fiyatını otel hizmeti almanızı sağlayan Pendik otel güler yüzlü personeli ve konforu ile adından söz ettirmiştir. Anadolu yakasında Pendik dışında Kartal bölgesinde sizlere otel hizmeti sunan ve Kartal otel ile konforlu bir konaklama imkanına sahip olabileceğiniz otel hizmetlerini sizlerle paylaşan işletme Kartal dışında Sabiha Gökçen otel olarak havalimanına çok yakın lokasyonlarda konaklama imkanı sağlıyor.