Tag Archives: Aylık Pansiyon Fiyatı

Aylık 2800 TL ‘ye Otel Odasında Konaklama Hizmeti

1980 ‘den günümüze İstanbul Pendik’te hizmette olan otelimizde Pansiyon fiyatına, temiz, hijyenik ve günlük havlu ve çarşaf değişim hizmeti sunan otelimiz Otel Deniz; otelcilik hizmeti kapsamında Aylık 2800 TL ‘ye Konaklama Hizmeti ile sizlere profesyonel bir şekilde uzun süre konaklama ve aylık otel odası kiralama imkanı sunmaktayız.

İstanbul Anadolu Yakası Pendikte Aylık 2800 TL ‘ye Otel Odasında konaklama fırsatı.

Pansiyon Fiyatına Aylık Otel Odasında Konaklama Fırsatı

Pendik, Kartal ve Tuzla bölgesinde de hizmet vermekte olan Otelimizde bazı odalarımızı uzun süreli konaklama ihtiyacı duyan misafirlerimize sunmaktayız. Günlük oda temizliği, havlu ve çarşaf değişim ile sizleri evinizde hissettiriyoruz. Üstelik Aylık sadece 2800 TL ve KDV dahil.

İstanbul Anadolu yakasında yer alan ilçeler genelinde otel hizmetleri alabileceğiniz, profesyonel otel hizmetleri kapsamında konforlu ve hijyenik odalarda ekonomik bir şekilde konaklayabileceğiniz otellerimize sizleri bekliyoruz.

Pansiyon Fiyatına Uzun Süreli Otelde Konaklama Fırsatı

Başta Pendik, Tuzla ve Kartal olmak üzere sizlere konaklama hizmeti veren ve sahip olduğu otelcilik anlayışı ile ister misafirlerinize, ister personellerinize, ister yakınlarınıza kusursuz hizmet sunan otellerde konaklamak istediğinizde oldukça ekonomik bütçeler ile konaklama imkanına sahip oluyorsunuz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşımı

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Pendik / Kurtköy’de, Kadıköy’e 40, Pendik’e 12, Taksim’e ise 50 km. mesafede bulunmaktadır.

Sabiha Gökçen Havalimanı TEM otoyolu bağlantısı ile ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır.

Kişisel otomobiller haricinde, belediye otobüsleri, taksi, Havaş ve Havataş servisleri, deniz otobüsü ve tren ile ulaşım olanakları mevcuttur.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na ulaşım alternatiflerini
görmek için Ulaşım Haritasını inceleyebilirsiniz.

Otelimizde tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik talep olması durumunda 4 kişilik odamız mevcut bulunmaktadır. Otelimiz Pendik Kaynarca bölgesinde yer almaktadır. Sabiha Gökçen Hava Alanına 7 km uzaklığında, Ro-Ro ‘ya 500 metre uzaklığında Tuzla Harp Okuluna 5 km uzaklığında Marina’ya 3 km uzaklığında bulunmaktadır. Tüm ulaşım araçlarına (Feribot, Gemi, Ro-Ro, Hava Alanı, Metrobüs, Metro, Marmaray) yürüyüş yolu mesafesindedir.

Pendik Marmara Eğitim Araştırma Hastanesine 700 metre uzaklığında bulunan otelimiz, VM Medical Park Pendik Hastanesi ‘ne ise 250 metre uzaklığındadır.

Otelimizde ücretsiz internet bağlantısı ve 24 saat sıcak su ve çay ikramı mevcuttur. Uzun süreli konaklamalarda yada gruplar halinde konaklayacak misafirlerimiz otelimizi gelip yakından inceleyerek karar verebilirler.

Otelimizde günlük temizlik, havlu çarşaf değişikliği, banyo ve lavabo temizliği yapılmaktadır. 24 saat resepsiyon ve uyandırma servisimiz mevcuttur.

Toplu konaklama ve firma konaklamaları için info@oteldeniz.com.tr adresinden tarafımıza ulaşabilir, dilerseniz 0216 354 13 51 numaralı telefon üzerinden bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pansiyon fiyatına temiz, hijyenik ve günlük havlu ve çarşaf değişim hizmeti sunan otelimiz Otel Deniz; otelcilik hizmeti kapsamında sizlere profesyonel bir şekilde uzun süre konaklama ve aylık otel odası kiralama imkanı sunmaktayız.

Pendik, Kartal ve Tuzla bölgesinde de hizmet vermekteyiz.

İstanbul Anadolu yakasında yer alan ilçeler genelinde otel hizmetleri alabileceğiniz, profesyonel otel hizmetleri kapsamında konforlu ve hijyenik odalarda ekonomik bir şekilde konaklayabileceğiniz otellerimize sizleri bekliyoruz.

2000 TL ‘ye Aylık Otel Odası Nasıl Kiralanır?

Otelimizde bazı odalarımızı uzun süreli konaklama ihtiyacı duyan misafirlerimize sunmaktayız. Günlük oda temizliği, havlu ve çarşaf değişim ile sizleri evinizde hissettiriyoruz. Aylık 2000 TL üstelik KDV dahil.

Pendik’te Pansiyon Fiyatına Uzun Süreli Otelde Konaklama Fırsatı

Başta Pendik, Tuzla ve Kartal olmak üzere sizlere konaklama hizmeti veren ve sahip olduğu otelcilik anlayışı ile ister misafirlerinize, ister personellerinize, ister yakınlarınıza kusursuz hizmet sunan otellerde konaklamak istediğinizde oldukça ekonomik bütçeler ile konaklama imkanına sahip oluyorsunuz.

Otel Deniz Pendik Lobi
Otel Deniz Pendik Lobi

İstanbul Tuzla Otel ve Tuzla Tersane Bölgesine Yakın Otel Hizmeti

Tuzla otel olmak üzere Tuzla sınırları içerisinde merkezi konumda konaklayabilir, Tuzla içerisinde istediğiniz yere birkaç dakikalık yürüme mesafesi ile ulaşabilirsiniz. Otelimiz merkezi lokasyonlara oldukça yakın bir konumdadır.

Tuzla merkezinde yer alan otelin dışında Tuzla tersane otel ile tersanelere çok yakın konumda ve özel bir lokasyonda bulunan otelde konaklayarak tersane bölgesinde çalışan biri olarak ekonomik bir şekilde çok yakın bir konumda kalabilirsiniz.

Aylık Otel Odası kiralamadan önce Otel’imizi ziyaret etmenizi tüm odalarımızı tek tek kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Sizlere evinizdeki huzuru ve temizliği yaşatmak için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Ödemiş olduğunuz paranın hakkını vermek için çalışıyor, sizlerden gelen önerileri dikkate alıyor ve kendimizi ona göre yeniliyoruz. Otel Deniz Pendik ‘te bütçenize uyacak, ekonomik olarak sizi sarsmayacak oda kiralamanız mümkün.

Pendik Bölgesi, Kartal Bölgesi, Tuzla Bölgesinde en hesaplı ve en temiz otel hiç şüphesiz Deniz Otel Pendik ‘tir.

Çok eski yerleşim yeri olarak bilinen ve tarihte bir çok uygarlığa ev sahipliği etmiş Pendik aslında İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biridir. Pendik ilçesinin tarihi konusunda merak ettiğiniz tüm bilgileri PENDİK TARİHİ linkini tıklayarak okuyabilirsiniz.