Otel Deniz Pendik olarak 1980 ‘den bu güne İstanbul’un Pendik semtinde konaklama hizmeti vermekteyiz. Sizlerinde personellerinizi konaklatabileceğiniz bir yere ihtiyacınız olabileceğini düşünerek bu maili sizin için hazırladık.
Otelimizde her gün oda temizliği (temizlik, havlu, çarşaf  değişimi) yapılmaktadır. Otel müşterilerimizin hemen hemen tamamı, şirket çalışanları ve sizin gibi saygı  değer firmaların personellerinden oluşmaktadır. Otelimizi ziyaret ederek, odalarımızı gezip değerlendirme yapmanızı rica eder iyi çalışmalar dileriz.
Kumantaş Turizm Otel ve Tic. Ltd. Şti. iştiraki olan Otel Deniz İstanbul Pendik’te 1980 yılında
kurulmuş bir şehir otelidir.
  • 5 kat ve 44 odadan oluşmaktadır. 1980 ‘den bu yana hizmette olan otelimizde her bütçeye uygun oda bulmak mümkündür.
  • Otelimiz ile 7 / 24 irtibat kurabilir, merak ettiğiniz tüm sorulara Resepsiyon hizmetimizden cevap bulabilirsiniz.
  • Otelimizin özenle dizayn edilmiş odalarında TV, banyo, ücretsiz İnternet bağlantısı bulunmaktadır.
  • İstanbul’un her yerine kolayca ulaşabileceğiniz toplu taşıma araçları ve dolmuşlar otelimize 2 dakikalık yürüyüş yolu uzaklığındadır.
  • Ayrıca 24 saat taksi bulma imkanınız da mevcuttur.
Endüstriyel alanda ilerleme kaydedilen günümüzde, küreselleşen dünyada sanayinin yadsınamaz bir konumu olduğunu biliyoruz.
Sanayi alanında da optimum ölçeğe ulaşabilmek karı maksimize ederken maliyetleri minimize etmek en doğal amacınız.
Çalışanların performansı ise sanayilerin her zaman itici gücü olmuştur.
Bizler sizin personellerinizin güvende hissedeceği, istediği her yere rahatlıkla ulaşabileceği, fiyat-performans açısından başarılı bir otel olduğumuzu düşünüyoruz.
Yurt içinden ve yurt dışından gelen misafirlerinizi en az sizin gibi titizlikle ağırlayacağımız dan hiç şüpheniz olmasın.
Kısacası kolay ulaşım, rahat ve temiz odalar, güler yüzlü çalışanlarımız ve 38 yıllık bilgi birikimi ve deneyimimizle sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.
Otelimizde gecelik konaklama fiyatları hakkında sahip olmak istediğiniz bilgiye aşağıda sizin için hazırladığımız tablodan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 *Otelimizde yapacağınız konaklamalarda kahvaltı hizmetimiz yoktur.
 *Fiyatlarımıza KDV dahildir.